Nezničiteľný Shellac – absolútne dokonalá manikúra na 14+ dní


Úplnou novinkou v našom salóne je značkový americký gél CND Shellac, ktorý naozaj dokáže zázraky. Tento stavebný gél využíva technológiu, vďaka ktorej nepraská, neodlupuje sa a ani neopadáva minimálne 14 dní. Znie to príliš dobre na to, aby to bola pravda?

Vyskúšajte si Shellac na vlastných nechtoch. Budete príjemné prekvapené.

1287867305007

Tajomstvo Shellac-u

Shellac je unikátny tým, že nepoškodzuje prirodzené nechty majiteľky. Pri aplikácii gélu (ktorý má konzistenciu skôr ako klasický lak) sa nechty nebrúsia, čím sa nenarušuje ich vnútorná štruktúra. Ani pri odstraňovaní Shellac-u nedochádza k žiadnemu obrusovaniu – vaše nechty tak zostanú 100% zdravé a krásne.

Shellac si však určite nemýľte so štandardným gélom alebo gélovými nechtami, pretože ide o úplne odlišnú technológiu. Shellac sa aplikuje na prírodné, krátke nechty. Je to z toho dôvodu, že má schopnosť vydržať neporušený až dovtedy, kým nechty neodrastú.

Ak by ste si želali jeho aplikáciu na dlhé nechty, skrátili by ste jeho garantovanú životnosť.

Rozlúčte sa s olúpaným lakom

Upravené nechty sú pre dámy mimoriadne dôležitým doplnkom. Nie je nič horšie, ako keď sa lak ošúpe alebo poškriabe v tej najnevhodnejšej chvíli.

Shellac zabráni akémukoľvek poškodeniu laku

S nalakovanými nechtami pritom môžete robiť skutočne všetko a viac ako 14 dní bude vaša manikúra bezchybná. Bez toho, aby ste sa 2 týždne museli o svoje nechty starať :)

Takáto úprava je vhodná aj na nechty na nohách, kde lak vydrží ešte oveľa dlhšie!

Shellac je naviac lesklý a žiarivý počas celej doby. A to aj vďaka tomu, že dokáže extrémne rýchlo po nalakovaní zaschnúť. Proces urýchľuje špeciálne navrhnutá UV lampa, ktorá zabezpečí požadovanú odolnosť laku.

Dodržanie technologického postupu, určeného výrobcom a použitie CND UV lampy je zárukou, že Shellac bude aplikovaný správne a požadovaný výsledok uspokojivý.

Nezabudnite:

  • Lakovanie Shellac je možné iba v profesionálnom nechtovom štúdiu
    (na internete sa objavujú podobné laky na predaj, ale pozor, ide o napodobeniny)

  • Neodstraňujte Shellac „nasilu“, pretože si môžete poškodiť nechty. Odstránenie laku vždy zverte profesionálom – je to rýchle, bezbolestné a nechty nestrácajú na kvalite.

  • Ak preferujete prirodzenosť a dlhodobý upravený vzhľad nechtov, Shellac je výborný práve pre vás

Objednajte sa na 0944 979 940 alebo info@nechty-kosice.sk. Vďaka Shellac-u sa môžete tešiť na dokonale nalakované nechty na 14+ dní!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *