Aké sú výhody gélových nechtov?


Aké sú výhody gélových nechtov?

Dlhé nechty k ženám neodmysliteľne patria, pretože sú symbolom ženskosti. Veľa žien však trápia krátke a lámavé nechty, ktoré nie je možné nechať narásť do požadovanej dĺžky.

Gélové nechty sú preto výborným riešením pre dámy s krehkými nechtami. Ale nielen pre nich.

Ak chcete mať krásnu, upravenú manikúru, o nechty sa musíte pravidelne a dôkladne starať. V tom prípade sa ocitnete v jednom kruhu pilníkovania, lakovania, odlakovania a opätovného lakovania. Bežne dostupné laky z drogérií totiž nevydržia na nechtoch dlhšie ako 2 – 3 dni bez prasknutia alebo olúpania.

Ak túžite po upravených nechtoch bez starostí, zvoľte si gélové nechty.

Gélové nechty vydržia naozaj dlho

Kľúčovou výhodou gélových nechtov je ich trvácnosť a odolnosť. Pri správnej aplikácií vydržia nepoškodené až 4 týždne – pokiaľ nechty prirodzene neodrastú. V našich salónoch pracujú len profesionálne manikérky, vďaka ktorým sú gélové nechty aplikované podľa presných technologických postupov. To je zárukou, že sa žiaden necht nezlomí, ani neodpadne a lak zostane neporušený.

V uponáhľanom svete sú gélové nechty ideálnym spôsobom, ako mať dokonalú manikúru počas celého mesiaca.

Nekonečné množstvo farebných variácií

Vzhľad nechtov sa vždy prispôsobuje štýlu ich majiteľky. Existuje obrovské množstvo kombinácií farieb, vzorov či trblietok. V ponuke máme aj kamienky Swarovski – pre elegantný a luxusný vzhľad.

Nemusíte sa pritom báť ani vysokej ceny. 1 kamienok môžete mať iba za 0,36€.

Zmena podľa outfitu

Výhodou gélových nechtov je možnosť prelakovania obyčajným lakom, ktorý máte doma. Preto, ak chcete dočasne zmeniť farbu vašich nechtov, pokojne ich prelakujte.

Potom sa môžete opäť vrátiť k pôvodnému odtieňu jednoduchým odlakovaním. Odlakovač odstráni iba vrchný („dočasný“) lak, pričom pôvodný zostane nepoškodený.

Zvládnete s nimi všetky domáce práce

S gélovými nechtami môžete robiť úplne všetky činnosti, ako s vlastnými, prirodzenými nechtami. Neprekáža im priamy kontakt s vodou, ani saponátom. Dokonca im nevadia ani chemické čistiace prostriedky, no tie sú dráždivé pre samotnú pokožku rúk, a preto vždy treba zvážiť použitie gumených rukavíc.

Viac o správnej starostlivosti o gélové nechty. (prelink na článok o správnej starostlivosti)

Tip na leto: Gélové nechty na nohy

Vyskúšali ste už gélové nechty na nohách? Ak nie, určite tak urobte túto letnú sezónu. Gélové nechty sú v porovnaní s klasickou pedikúrou absolútne praktické – keďže nechty na nohách rastú prirodzene pomalšie, vydržia až 6 týždňov.

Počas letných mesiacov tak môžete mať úžasnú pedikúru, pričom stačia iba 2 návštevy salóna. Na začiatku leta a niekedy uprostred. Už žiadne časté lakovanie a zdĺhavá úprava nechtov.

Gélové nechty navyše bez problémov znesú slanú vodu, vďaka čomu zostanú krásne aj na dovolenke pri mori.

Užite si leto bez starostí a objednajte sa k nám (prelink na kontakt) na gélové nechty.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *